Citi produkti

Keyless GoEkranēts maciņš atslēgu aizsardzībai

€20

Mapon LiteSistēmas uzstādīšana

€165

  • +abonēšanas maksa: €7,14 mēnesī
  • un €0,09 SMS izmaksas

Ekranēts maciņš Keyless Go atslēgu aizsardzībai!

Diemžēl, ļaundari ir ieguvuši tehnoloģijas, kuras spēj nolasīt atslēgas koda signālu ar Keyless Go (komforta pieeja) aprīkotām automašīnām. Tas nozīmē, ka diezgan vienkāršotā veidā šo automašīnu var nozagt. Tas, savukārt, nozīmē, ka tiek nolasīts kods no jūsu atslēgas, vienalga, vai šī atslēga atrodas mājās vai darbā. Ir arī tādas tehnoloģijas, kad nolasītājs tiek pielikts pie mājas sienas un kodu var nolasīt no visas mājas. Kodu iespējams nolasīt arī garām ejot, kā arī sabiedriskā vietā (piem., sporta klubā, peldbaseinā u.tml.). Līdz ar to tiek ļoti vienkāršoti iegūta iespēja iekļūt automašīnā, iedarbināt to un aizbraukt.

SIA “Rīgas Monitoringa Centrs” ir pieejami ekranēti maciņi, kuri ir rūpnieciski izveidoti tā, lai automašīnas atslēgas kods nebūtu nolasāms, ja šī atslēga atrodas šajā maciņā.
Aicinām iegādāties maciņus sev un saviem draugiem!
Cena 20,00 EUR ar PVN.

Kā tiek zagtas automašīnas ar KEYLESS vai līdzīgām sistēmām.

GPS GSM sekošanas iekārtas

SHERLOG uzstāda MAPON

MaponLite
Vienkāršs risinājums privātpersonām un uzņēmumiem.
Bezmaksas 14 dienu izmēģinājums:Izmēģiniet Mapon GPS izsekošanas un autoparka pārvaldības sistēmu 14 dienas bez maksas.

GPS izsekošana.
Tiešsaistes izsekošana ļauj reāllaikā sekot līdzi jūsu izsekošanas ierīču un Mapon mobilo izsekošanas ierīču atrašanās vietām. Šī iespēja var noderēt gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Uzziniet, kur atrodas jūsu bērni, sekojiet līdzi tuvinieku automašīnām vai viegli pārskatiet autoparka darbības. Sekojiet līdzi transportlīdzekļu braukšanas ātrumam un stāvēšanas laikam.

Ģeozonas.
Izveidojiet noteiktas teritorijas, kuras var izmantot, ģenerējot atskaites, lai uzzinātu, kad noteikti transportlīdzekļi ir atradušies noteiktā teritorijā. Iestatiet dažādus brīdinājumus, lai saņemtu īsziņu vai e-pastu ikreiz, kad tiek aktivizēts noteikts brīdinājums (piemēram, iebraukšana vai izbraukšana no noteiktas zonas).

Maršrutu vēsture.
Skatiet izsekojamo transportlīdzekļu un citu objektu maršrutu un ātruma vēsturi. Maršrutu vēsture ļauj analizēt ceļus dažādos laika posmos, lai tos pielāgotu jūsu vajadzībām.

Maršrutu atskaites.
Tās ir noderīgas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Mapon Lite nodrošina vienu kompaktu atskaiti, kurā norādīta pilna maršrutu vēsture, tai skaitā informācija par pieturvietām, katrā posmā veikto attālumu, katra brauciena sākuma un beigu atrašanās vietu, ceļā pavadīto laiku, vidējo ātrumu un maksimālo ātrumu.

Brīdinājumi.
Efektīvs rīks, ko var apvienot ar ģeozonām, iegūstot unikālu brīdinājumu sistēmas risinājumu. Papildu tam visam varat saņemt brīdinājumus par izsekošanas ierīces GPS signāla neesamību, ātruma pārsniegšanu un zemu akumulatora uzlādes līmeni. Sekojiet līdzi izsekošanas ierīcēm un saņemiet pilnvērtīgu informāciju par jebkādiem pārkāpumiem, lai varētu savlaicīgi reaģēt.

WhatsApp chat
Advertisment ad adsense adlogger