Pakalpojumu cenas

Mini Passive

Mini Basic

Mini Basic Pluss

Optimum

Premium

 Zema zādzības riska automašīnas
 Vidēji augsta zādzības riska automašīnas
 Augsta zādzības riska automašīnas
 Specializētā lauksaimniecības tehnika
 Visa veida moto tehnika
 Ūdens transportlīdzekļi
 Latvijas teritorija
 Baltijas teritorija
 Eiropas teritorija
 NVS valstu teritorija

SHERLOG iekārtu apraksts


Pasīvā iekārta

Transportlīdzeklis tiek meklēts tikai pēc klienta pieprasījuma.


Mini Passive

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts zema zādzības riska automašīnām, lauksaimniecības tehnikai, moto tehnikai un ūdens transportlīdzekļiem, kas pārvietojas Latvijas teritorijā. Iekārta ir pasīvā tipa iekārta, kas nozīmē, ka SHERLOG operatīvais centrs reaģē tikai pēc klienta zvana par pazudušu objektu.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 150 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu gadu 120 EUR. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem, tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 300 EUR.


Aktīvās iekārtas

Transportlīdzeklis tiek meklēts pēc trauksmes signāla saņemšanas.


Mini Basic

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts zema zādzības riska un vidēja zādzības riska automašīnām, kas pārvietojas Baltijas teritorijā.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 300 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu gadu 200 EUR. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 485 EUR.


Mini Basic Pluss

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts zema zādzības riska un vidēja zādzības riska automašīnām, kas pārvietojas Baltijas teritorijā un izbrauc uz Eiropas valstīm.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 400 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu gadu 220 EUR. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 540 EUR.


Mini

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts augsta zādzības riska un ekskluzīvām automašīnām, kas pārvietojas Baltijas teritorijā.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 700 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu mēnesi 25 EUR vai 250 EUR gadā. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 625 EUR.


Optimum

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts augsta zādzības riska un ekskluzīvām automašīnām, kas pārvietojas Eiropas teritorijā.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 950 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu mēnesi 30 EUR vai 330 EUR gadā. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 810 EUR.


Premium

Šis SHERLOG iekārtas veids paredzēts augsta zādzības riska un ekskluzīvām automašīnām, kas pārvietojas Eiropas un NVS valstu teritorijās.

Iekārtas uzstādīšanas maksa 1250 EUR un abonēšanas izmaksas par vienu mēnesi 41 EUR vai 450 EUR gadā. Abonējot iekārtu uzreiz uz 3 gadiem tiek piemērota atlaide un abonēšanas izmaksas sastāda 1100 EUR.


Papildus informācija

SHERLOG monitoringa abonēšana iespējama reizi mēnesī, reizi gadā, reizi trīs gados atkarībā no iekārtas veida. Izvēloties abonēšanas apmaksu par 3 gadiem uzreiz, tiek piemērota atlaide. Izmaksas norādītas tabulā.

Iekārtas  Mini Passive Mini Basic Mini Basic Plus Mini Optimum Premium
Kam paredzēts Traktortehnika un tās aprīkojums.

Neriska grupas automašīnas.

Ūdens transporta līdzekļi.

Motocikli.

Neriska grupas automašīnas. 

Vidēja riska grupas automašīnas.

Neriska grupas automašīnas.

Vidēja riska grupas automašīnas.

Augsta riska grupas un ekskluzīvas automašīnas. Augsta riska grupas un ekskluzīvas automašīnas. Augsta riska grupas un ekskluzīvas automašīnas.
Teritorija Latvija Baltija Eiropa Baltija Eiropa Eiropa + NVS
Iekārtas cena un uzstādīšanas maksa 150 EUR 300 EUR  400 EUR 700 EUR 950 EUR 1250 EUR
Abonēšanas maksa mēnesī 25 EUR 30 EUR 41 EUR
Abonēšanas maksa pirmajam gadam 120 EUR 200 EUR 220 EUR 250 EUR 330 EUR 450 EUR
Abonēšanas maksa 3 gadiem 300 EUR 485 EUR 540 EUR 625 EUR 810 EUR 1100 EUR

Par atlaides vai nomas iespējām, vai citiem izdevīgiem nosacījumiem, jautā savam apdrošinātajam!


Uzstādot SHERLOG iekārtu, reizi gadā, nepieciešams veikt sistēmas pārbaudi, kas aizņems laiku līdz 15 minūtēm, mūsu birojā Dārzciema ielā 64 A bez iepriekšējas pieteikšanās.

Iegādājoties SHERLOG iekārtu tiek garantēta mūža atjaunojuma iespēja uz jaunāku sistēmas versiju.

Automašīnām, kas aprīkotas ar SHERLOG iekārtām, apdrošinātājs var akceptēt KASKO segumu ar 0% pašrisku zādzības riskam pat pie neesošas signalizācijas, vai citām neesošām rūpnīcas pretaizdzīšanas iekārtām.

Iekārtas uzstādīšanu var pieteikt iepriekš piesakoties un sazinoties pa tālruņiem +371 28 688 419; +371 27 846 887  e-pastu info@sherlog.lv, vai sūtot Whatsapp ziņu.

Pieteikuma forma līguma noslēgšanai aizpildāma šajā saitē: Pieteikuma anketa līguma izveidei.

WhatsApp chat
Advertisment ad adsense adlogger