Rīgas Monitoringa Centrs SIA

Sherlog mašīnas
Sherlog automašīna

Kopš 2001. gada Latvijas tirgū tiek piedāvātas Čehijas uzņēmuma Secar Bohemia radiolokācijas sistēmas SHERLOG SecurityCar, kas ļauj veiksmīgi atrast nozagtos transportlīdzekļus.

Šobrīd sistēmu uzstādīšanu un monitoringu Latvijā veic SIA Rīgas Monitoringa Centrs. SHERLOG SecurityCar sistēmas atbilst augstākās kvalitātes prasībām un ES noteiktajiem standartiem. Šīm iekārtām ir izsniegts CE atbilstības sertifikāts.

Kopš 1992. gada SHERLOG SecurityCar sistēmas tiek veiksmīgi izmantotas Čehijā un citās Eiropas valstīs. Par SHERLOG SecurityCar sistēmas uzticamību ir pārliecinājušies daudzi tās lietotāji, kuri ir parūpējušies par savas ekskluzīvās automašīnas drošību. No 1992. līdz 2016. gadam SHERLOG SecurityCar sistēmas lietotāju skaits ir pārsniedzis 50000.

Sistēmas uzticamību apliecina fakts, ka visi transporta līdzekļi, kuri tika nozagti ar uzstādīto Sherlog SecurityCar sistēmu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, tika atrasti un atgriezti tās īpašniekiem pilnā apmērā.
Citās Eiropas valstīs atgriezto nozagto transporta līdzekļu skaits ar uzstādīto SHERLOG SecurityCar sistēmu sastāda 96-98%.

Čehijas, Slovākijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas apdrošinātāji atzinuši SHERLOG SecurityCar sistēmas par drošākajām sistēmām transportlīdzekļu zadzību samazināšanai, tādējādi klientiem, kuri uzstādījuši SHERLOG SecurityCar sistēmas, samazina apdrošināšanas polišu prēmiju maksājumu un pašriska apjomu.

kREDĪTREITINGS

Starp SIA “Rīgas Monitoringa Centrs” sadarbības partneriem ir visas vadošās apdrošināšanas kompānijas, kā arī lielākie Auto dīleru centri.

 

Apdrošināšanas kompānijas

Mūsu kopīgais mērķis ir atrast un atgriezt klientam viņa nozagto transportlīdzekli.

Vadošās Apdrošināšanas kompānijas akceptē/rekomendē uzstādīt saviem klientiem SHERLOG iekārtu, kas dod iespēju zādzības riskam noteikt 0% pašrisku.

Auto dīleru centri

Sadarbībā ar lielākajiem dīleru centriem jaunajiem auto īpašniekiem ir iespēja veikt Sherlog sistēmas uzstādīšanu, neizbraucot no auto salona. Sherlog sistēmu uzstāda profesionāli mūsu firmas pārstāvji pirms automašīnas nodošanas klientam, pirms tam to personīgi saskaņojot gan ar klientu, gan ar Auto dīleru centru.

WhatsApp chat
Advertisment ad adsense adlogger