SHERLOG SecurityCar Darbība

  • Klients saņem operatīvu informāciju par iespējamo vai notikušo automašīnas zādzības faktu.
  • Tiek noteikta transportlīdzekļa atrašanās vieta.
  • Izmantojot radiolokācijas tīkla pārklājumu un mobilo meklēšanas ekipāžu tiek atrasts transportlīdzeklis.
  • Nozagtais vai piesavinātais transportlīdzeklis tiek atgriezts likumīgajam īpašniekam.

Dotā sistēma nav paredzēta transportlīdzekļa trajektorijas kustības izsekošanai. Kamēr transportlīdzekli vada īpašnieks vai viņa pilnvarotā persona, tā atrodas pasīvā stāvoklī un signāli netiek raidīti.

Darbības princips

Radio lokācijas sistēma, kas ļauj atrast un atgriezt transportlīdzekli pēc radio peilēšanas principa. Ddrošības pamatā ir praktiski neiespējama slāpēšana, kas savukārt ir vājā vieta visām meklēšanas sistēmām, kas balstītas uz GPS/GSM bāzes. Sistēmas pamatā ir radiolokācijas bloks un čips. Bloks raida trauksmes signālu uz operatīvo centru, ja transportlīdzeklī tiek atslēgts akumulators, vai tas kustās un čipa nav klāt. Būtiska ir atšķirība no signalizācijām un imobilaizeriem, ka izvēloties Sherlog, nenotiek nevienas transportlīdzekļa ķēdes pārraušana vai bloķēšana. Čipā ir baterija, bet tās nedarbošanās gadījumā, klients saņem zvanu no operatīva centra ar jautājumu par čipa klātbūtni. Ja apstiprinās klātbūtne, tad čipa baterija ir nosēdusies, bet praksē tā tur aptuveni 1.5 gadiem. Baterija tiek nomainīta reizi gadā.

 

Aprīkojums

Mūsu specializētais aprīkojums ir lokāciju torņu tīkls, kā arī 21 meklēšanas mašīna, 2 lidmašīnas, Operatīvais centrs, kas darbojas 24/7, un profesionāla meklēšanas komanda.

 

Trauksmes signāla saņemšana

Specializētais aprīkojums 90% gadījumu ļauj saņemt trauksmes signālu Baltijas valstīs. Ārpus tām, tas gulstas uz klientu 90% vai pēc gadījuma pieteikšanas operatīvajam centram, tad mūsu meklēšanas komanda dodas uz noradīto valsti. Sherlog atbildības teritorija ir ģeogrāfiskā Eiropa – no Lisabonas līdz Urālu kalniem. Atkarībā no diennakts laika, operatīvais centrs koriģē laiku klienta sazvanīšanai, jo ir būtiski kritēriji vai transportlīdzeklim ir ieslēgts dzinējs un/vai notiek kustība.

SHERLOG SecurityCar sistēma ieviesta un darbojas Čehijas, Slovākijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas teritorijā, kā arī centrālajā Krievijā. Šajās valstīs darbojas mobilās meklēšanas vienības, kuras aprīkotas ar jaudīgu radiomeklēšanas aprīkojumu SHERLOG SecurityCar. Citās valstīs meklēšana notie ar aviācijas palīdzību.

Pašlaik sistēma tiek ieviesta Polijā, Baltkrievijā un Krievijas Federācijas Kaļiņingradas un Sankt-Pēterburgas apgabalā. No 1992. gada līdz 2016. gadam sistēmas SHERLOG SecurityCar lietotāju skaits Eiropā pārsniedz 60,000.

Sistēmas Priekšrocības

Neatkarīga, funkcionēšanai nav nepieciešama papildus infrastruktūra (GPS,NMT, GSM u.c.)

Sistēmas daļas ir ļoti sarežģīti atklājamas

Fleksibla pārdošanas politika

Droša, to nav iespējams slāpēt ar jebkādiem radio traucējumiem

Latvijas Valsts teritorijā sistēmai nav analogu

Zādzības gadījumā meklēšanā iesaistās bruņota apsardze

WhatsApp chat
Advertisment ad adsense adlogger