FleetsON GPS monitoringa sistēma

FleetsON GPS monitoringa sistēma

Piedāvājam uzstādīt GPS monitoringa sistēmu, ar kuras palīdzību iespējams sekot līdzi Jūsu automašīnai vai kādam citam objektam. Monitorings tiek veikts ar telefona vai datora palīdzību.

Telefoniem pieejamās aplikācijas ir  gan Android,  gan arī IOS versijās.

Lejuplādēt iespējams šeit:

Izmantošanai datorā: https://portal.fleetson.com

GPS monitoringa iekārtas pieejamas ar pastāvīgu pieslēgumu elektroķēdei vai darbināmas ar savu atsevišķu akumulatoru, no kā ir atkarīgs, cik bieži iekārta raida savu atrašanās vietu, lai taupītu savu akumulatoru ilgākam monitoringa periodam.

Monitoringa iekārtas iespējams uzstādīt vieglajām automašīnām, kravas automašīnām, motocikliem, kvadricikliem, elektriskajiem skūteriem, laivām, ūdens motocikliem, lauksaimniecības tehnikai un ne tikai minētajiem.

Atkarībā no objekta, kam tiek veikts monitorings, tiek piedāvāta iekārta ar atbilstošu pieslēguma veidu un atbilstošu ūdens izturību.

Iekārtu, kura automašīnai tiek pieslēgta caur automašīnas OBD pieslēgvietu, klients var  uzstādīt pats un, ja nepieciešams, pats arī pārlikt iekārtu uz citu transporta līdzekli.

Fleetson aplikācijā ir iespējams veidot dažādus trauksmes paziņojumus, piemēram, par ātruma pārsniegšanu, iebraukšanu vai izbraukšanu no izveidotās ģeozonas, par akumulatora atslēgšanu vai akumulatora izlādi un citus. Iespējams veidot dažādas atskaites. Iespējams fiksēt apkopes datus, lai nepalaistu garām nākamās apkopes termiņu.

Kopējās izmaksas sastāda GPS monitoringa iekārtas iegāde un abonēšana vēlamajam periodam.

Iekārtas iegāde: 150 EUR

Monitoringa abonēšana:

    • 1 mēnesis – 10 EUR
    • 1 gads – 60 EUR
    • 3 gadi – 150 EUR